05.06.2020 - Artvin Şehir Portalı & Artvinli Firma Rehberi
REKLAM ALANI
Artvin Şehir Portalı

Blockchain teknolojisi ve Infinity Economics

Blockchain teknolojisi ve Infinity Economics
REKLAM ALANI

KAYNAK : http://bitclub24.eu/geheime-nachrichten-versenden/?fbclid=IwAR00Cun37-EdeXxqmvB_-kp2TB2O9EOop8ieSthvEbR1eSvIdBq1eFW_CKY

WhatsApp, Telegram & Co. üzerinden mesajlar “uçtan uca” şifrelenir ve okunmaları gerekmez. Ama dürüst olmak gerekirse. Birisi buna inanıyor mu? Biz değiliz.

Ve şimdiki zamanlarda göründüğü gibi, biri ya da diğeri için çok yararlı olabilir, GERÇEKTEN kimsenin okuyamayacağı mesajlar gönderebilir. Ve EVET, gerçekten işe yarıyor.

Blockchain teknolojisi ve Infinity Economics bunu mümkün kılar.

Şunları yapabilirsiniz Bir hesap oluşturmak ile Infinity Economics tamamen anonim. [Benim tavsiyem. Hepsini PC’de yapın. Bu, cep telefonu aracılığıyla ayarlanmaktan daha mantıklı.] Önemli: Erişim anahtarını kopyalamanız ve bir yere kaydetmeniz zorunludur. Bir anahtarı kendiniz de düşünebilirsiniz.

Giriş yaptıktan sonra, seçim alanınızı solda göreceksiniz. Orada “Mesajlar” a tıklayın ve ardından “Mesaj Gönder” e tıklayın ve mesaj yazabilirsiniz.

İki farklı mesaj türü vardır.

  1. Zincir üzerinde 160 karakter
    • burada 160 karaktere kadar bir mesaj gönderebilirsiniz.
  2. Zincir 24K Chars KAPALI
    • Burada, bu mesajın alıcıda 14 gün sonra otomatik olarak silinmesi özelliğine sahip 42 kB içeriğe kadar bir mesaj gönderirsiniz.

Mesajların gönderilmesi Infinity Econonics’ten blockchain teknolojisine dayanmaktadır; Bitcoin’e ek olarak, diğer tek DAO (Merkezi Olmayan Otonom Örgütü). Yani büyük bir sunucuya sahip bir şirket değil, merkezi olmayan bir ağ ve bu nedenle anonim.

Alıcıdan neye ihtiyacınız var? Onun “adresi” burada: XIN-X95G-GLMG-BYPT-H53NZ

İstediğiniz kadar hesabınız olabilir ve herhangi bir veri koleksiyonu yoktur. Her şey anonim olarak çalışır ve mesajlar okunamaz. Kimseden.

Son önemli not. Böyle bir mesaj göndermek 1 XIN ücrete tabidir.

XIN, Infinity Economics’in kendi dahili jetonudur. Örneğin BITBAY’de Bitcoin ile değiştirilebilir . Ayrıca, BITBAY’e para yatırmak için FIAT parasını da kullanabildiğiniz için satın alma nispeten kolaydır. BITBAY’in kendisinde kendinizi doğrulamanız gerekir. Zaten bitcoin’leriniz varsa, bunları infinitycoin.exchange ile de değiştirebilirsiniz.

XIN şu anda mutlak gülünç bir fiyata mevcut ve bu nedenle bir blockchain aracılığıyla şifreli mesajlar göndermek ve almak çok basit ve uygun fiyatlı bir şey.

Sonsuzluk Ekonomisi XIN

Bunun ayrıntılı olarak ilginç olduğu için herkes kendileri için karar vermelidir. Ancak bunun geleceğe yönelik genel bir ilgi olacağını düşünüyoruz …

REKLAM ALANI
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ