05.06.2020 - Artvin Şehir Portalı & Artvinli Firma Rehberi
REKLAM ALANI
Artvin Şehir Portalı

Aragon Tohumculuk

ADRES
Cumhuriyet Caddesi Rasim Efendi İşhanı No:10/18 YALOVA
FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

Aragon Tohum olarak,özellikle sebze tohumları konusunda çiftçilerimizin verim,kalite ve teknoloji noktasında en yeni çeşitlere ve teknolojilere ulaşmasını hedeflemekteyiz.
Şirketimiz,ilk olarak Göker Tarımsal Etk. Danş. San. Ve Tic. A.Ş. olarak 1994 yılında Antalya da tarımsal konulara ve karşılaşılan problemlere bilimsel tavsiyeler vermek üzere danışmanlık şirketi olarak kurulmuştur.(1995 yılında Marmara bölgesinde tohum ve bitki besleme ürünleri konusunda pazarlama faaliyetlerine başlamıştır.Yine aynı yıl sebze ve dış mekan süs bitkileri üzerine üretim tesisleri kurulmuştur.1998 yılında şirket merkezi Yalova ya taşınarak faaliyet alanına Trakya,Marmara ve Karadeniz bölgelerini dahil etmiştir.2000 yılının başlarında faaliyet alanına zirai ilaç üretimini de katarak tüm Türkiyede teşkilatlanmıştır.Daha uzman ve profesyonel hizmet vermek amacıyla ilaç,gübre,tohum ve bitkisel üretim bölümleri ayrı şirketler haline getirilerek 2013 yılında tohum bölümü Aragon Tarım Tohum A.Ş.kurularak faaliyete başlamıştır.
Bu tarihten itibaren müşteri beklenti ve gereksinimlerine en hızlı ve doğru şekilde cevap vermeyi, teknik ve eğitimli ekibimizle sürekli gelişerek sektörümüzde lider olmayı amaçlamaktayız.

Toraman F1
Toraman F1 Domates Fidesi Çift amaçlı
Güçlü ve meyveyi örten bitki yapısı
150-220 gr meyve iriliği
Mükemmel meyve rengi ve raf ömrü

Aragon Tohumculuk Aragon Tohumculuk Aragon Tohumculuk Aragon Tohumculuk

Henüz video eklenmemiş.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN
REKLAM ALANI
FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ